ABOUT US

Naprawa samochodów i ciężarówek od ponad 25 lat

Posiadamy 25 lat doświadczenia w branży. Dzięki tak długiej działalności jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Nie boimy się żadnych napraw.

Zarezerwuj termin

Napisz do nas. Nasz zespół odpowie najszybciej jak to możliwe oferując najszybszy wolny termin.

Godziny pracy
Telefon awaryjny 24/7

+48-000-000-000

Dlaczego warto nas wybrać

Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy niskie koszty napraw, gwarancję na wykonaną usługę oraz jakość na poziomie ASO.

Wykwalifikowany zespół

W naszym zespole pracują sami eksperci swojej branży. Nasz serwis podzielony jest na kilka części, aby wykonana usługa była na najwyższym poziomie.

Doświadczony zespół

Nasz zespół z ponad 25 letnim doświadczeniem przygotowany jest na wszystkie napotkane usterki Twojego samochodu.

Niskie koszty naprawy

Serwisując u nas samochód dostajesz wycenę przed przystąpieniem do naprawy. Dzięki doświadczeniu nasze diagnozy są trafne, a Ty oszczędzasz pieniądze.

Gwarancja serwisowa

Dzięki doświadczeniu możemy zagwarantować że wykonana usługa jest na najwyższym poziomie. Jeśli usterka wystąpi ponownie naprawimy ją bezpłatnie. Masz na to rok czasu.

Zaufany pracodawca

Zespół w niezmienionej formie działa od lat. Dzięki przyjaznej atmosferze i pomocy współpracowników naprawy przebiegają szybko i pomyślnie.

Wysoka jakość

Stosujemy procedury serwisowe ASO oraz używamy części najlepszej jakości. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność że naprawa usterki została wykonana poprawnie i nie musisz się o nią martwić w przyszłości.

Telefon awaryjny 24/7

+48-000-000-000

Zarezerwuj termin dzisiaj